BLOG

NAJNOVIJI ENTRIES

GLOBEXIT INTERNATIONAL OPS NETWORK

Banner

Koncept GLOBEXIT predstavlja najveći pomak paradigme u svjesnosti poznat u ljudskoj povijesti. Generacije nakon generacija su varale u odnosu na mjesto gdje smo rođeni, gdje živimo i nastavljamo se uskrsavati. Inspirirani ravnim videozapisima vezanim uz zemlju, počela sam stvarati #flatearth mente i vektorske dizajne, dostupne kao besplatna preuzimanja na Gumroadu za one koji žele stvoriti vlastitu Store Earth Store. Sljedeći je korak bio razmišljati o rješenju koje bi istinu moglo učinkovitije od mog Facebook profila.

Vrijednost se određuje univerzalnom istinom. Sve proizlazi iz središta, van. Gdje god ste u Svemiru, nalazite se u središtu svemira. Na dnu svake zečeve rupice je zrcalo. Globexit je multinacionalni napor koji slavi istinu. Dobrodošli. Ovdje ste zbog razloga. Imajte na umu i duh jedno od zlatnih pravila Zajednice: Nema straha na ravna zemlja. #GLOBEXIT

Istina i zdrav razum zahtijevaju svoje mjesto u svima svijesti. Zbog toga većina ljudi pati od kognitivne disonance. Znanstvenost i lažne činjenice predstavljene kao stvarnost idu 100% nasuprot našim osjetilima, izazivajući sve vrste unutarnjih proturječja. Ljudi posvuda suočavaju se s ovim stanjem, što je uglavnom uzrokovano prediktivnim programiranjem MSM-a. Moja je reakcija da sam odlučio stvoriti ovu mrežu, s web stranicama s pažljivo odabranim sadržajem za više zemalja.

Dugačak kratki priča: uspio sam registrirati domene za sljedeće zemlje. Prošlo je 5 mjeseci od početka rada na svim ovim web stranicama koje će biti online i pokrenute 10.10.2017. Ja sam brigu o nekoliko posljednjih pojedinosti o onima koji nisu prezentirani na engleskom. Mreža je prisutna u: Italy, Germany, Spain, Romania, Netherlands, Belgium, United Kingdom, Czech Republic, Poland, Switzerland, Greece, Hungary, Denmark, France, Japan, Peru, Montenegro, Sweden, Canada, the EU domain (for other EU countries), the TV domain (24/7 Live Stream).

Potrebna tehnička i financijska potpora: 1 x Canon 5d mark iv + pribor (koristi se za live streamove i video materijale s ravnim zemljom) 1 x Refurbished NLE Workstation (za uređivanje videozapisa) 580 eura / god za sve planove proširenja domena (uključuje garancije za neke Državni registar) 1000 Euro / godišnje hosting na ekskluzivnom poslužitelju + 24 sata dnevno 7 pomoćnih usluga 159 eura / god. SSL certifikat. Mreža potiče kreatore sadržaja diljem svijeta pa će svaka donacija iznad cilja ove kampanje biti korištena za plaćanje bilo koga na Fiverru ili bilo kojem drugom sličnom platformi koja je spremna podržati tijek sadržaja mreže na svom jeziku.

Moj doprinos: 1. Moj puno radno vrijeme posvećeno dovođenju #GLOBEXIT koncepta i značenja u svijest onoliko ljudi koliko mogu; 2. Moja 15 godina iskustva kao producent, video-urednik i brand poduzetnik u razvoju; 3. Sva moja materijalna sredstva i znanja u nekim područjima radujem se podijeliti s vama, kao što su iznenađujuće studije i iskustva vezana uz vodu, O.R.M.E., kontrolirani daljinski pregled i druge teme. Svi podaci koji sadrže moja zapažanja na različitim područjima ove stvarnosti koja se otkrivaju ispred naših očiju trebaju pomoći #FEPE (Flat Earth People Svugdje) i koliko god je moguće doći do onoga što zovemo COGNITIVE HARMONY.

Evo veze za ovu kampanju u tijeku: GLOBEXIT INTERNATIONAL OPS NETWORK. Svaki udio broji. Puno vam zahvaljujemo na podršci. Za sve ostale pojedinosti molimo da me kontaktirate na: globexitro@gmail.com